آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان هنرجو می پذیرد           جهت ثبت نام و رزرو کلاس با آموزشگاه تماس حاصل نمایید شماره های تماس: 88376057 - 88376058 - 66120860 - 66120850             برگزاری کلاس های آشنایی با موسیقی برام عموم شهروندان عزیز زیر نظر استاد مهدی قدیمی به صورت رایگان روزهای جمعه در آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان

اولین نشست هنری گام به گام آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان ( 08 مهر 1391, 20:25 )

 

نشست هنری گام به گام آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان

در روز ششم مهر ماه سال 1391 برگزار شد.

 

 

در این نشست که با هنرنمایی عده ای از اساتید و هنرجویان آموزشگاه همراه بود، شاهد حضور خانواده های هنرجویان و همچنین میهمانانی از کشورهای دیگر بودیم.

 

این نشست هنری با مجری گری زیبای آقای مهدی مولایی انجام شد. در آغاز مدیر آموزشگاه، جناب آقای آرش رحیم بیکی که از اساتید برجسته ی موسیقی ایران هستند، حضور میهمانان را خیر مقدم گفتند


حضور پر شور خانواده ها 

 اولین اجرای این همایش تک نوازی زهرا عابدینی زاده، نوازنده ی پیانو، از هنرجویان استاد آرش رحیم بیکی بود.

سپس سپهر سالک، نوارنده ی پیانو، هنرجوی استاد کامبیز کشتمندبه هنرنمایی پرداخت.

سه اجرای بعد تک نوازی پیانو بود که توسط علی فردی، هیلدا مؤمنی و نسیم نبیلی انجام شد.

سپس فراز فلاحی ،نوازنده ی گیتار، هنرجوی استاد فرزاد سوری هنرنمایی کرد.

اجرای بعدی توسط صبا اسدی،  نوازنده ی گیتار، هنرجوی استاد فاطمه کرم انجام شد. لازم به ذکر است که این هنرجوی با استعداد تنها دو ماه است که فراگیری گیتار و موسیقی را آغاز کرده ولی با توجه به پیشرفت چشمگیری که داشت استاد او را به هنرنمایی دعوت کرد و صبا نیز بسیار زیبا هنر خود را به نمایش گذاشت.

صبا اسدی هنرجوی استاد فاطمه کرم

پس از آن گروه آرام نوازان با هنرنمایی هنرجویان دانیال جاریانی نوازنده ی تمبک، سعید افضل وطن، محمدرضا مهتابی ، پوریا سلمانیان و پارسا اسکویی نوازندگان سه تار و آیدا میرابراهیمی نوازنده ی پیانو ، قطعاتی را با تنظیم اساتید روزبه زرعی استاد سازهای کوبه ای و کامبیز کشتمند استاد پیانو، کیبورد و آواز ، اجرا نمودند.

گروه آرام نوازان

بهزاد بهبودی ، نوازنده ی پیانو از هنرجویان استاد آرش رحیم بیکی در این قسمت به اجرای قطعات خود پرداخت و پس از آن شاهد همنوازی گیتار توسط فراز فلاحی و ونداد رسولی از هنرجویان استاد فرزاد سوری بودیم. سپس آریا علاقمند و تینا فردی از هنرجویان استاد آرش رحیم بیکی هر کدام به تکنوازی پیانو پرداختند.

فراز فلاحی و ونداد رسولی هنرجویان استاد فرزاد سوری

پس از آن نظاره گر هنرآفرینی دوئت پژواک، نگار کرم (نوازنده ی کیبورد) و استاد فاطمه کرم (نوازنده ی گیتار)، در اجرای قطعه ای با تنظیم استاد آرش رحیم بیکی بودیم.

دوئت پژواک (نگار کرم ، فاطمه کرم)

کیانا خوش مُد هنرجوی استاد آرش رحیم بیکی با همراهی استاد کامبیز کشتمند در این زمان بر روی صحنه آمدند و قطعه ی زیبایی (به زبان انگلیسی) اجرا شد.سپس آیدا میرابراهیمی و هلیا مؤمنی از هنرجویان استاد رحیم بیکی به تکنوازی قطعات خویش بر روی پیانو پرداختند.

پس از هنرنمایی این هنرجویان ، گروه دف نوازان قطعه ی زیبایی را نواختند که با استقبال میهمانان همراه بود.اعضای گروه: روزبه زرعی استاد سازهای کوبه ای  ، محمد علی شعبان ، ارشیا میرزایی ، آرین حیدری ، کسری صادقی ، حسام اطیابی ، آراز جوانرود و سپهر اعلایی.

گروه دف نوازان به سرپرستی استاد روزبه زرعی

پس از آن نظاره گر هنر آفرینی کامیار رجبعلی فردی ، نوازنده ی پیانو ، هنرجوی استاد آرش رحیم بیکی بودیم. این هنرجو یازده سال سن دارد و هجده ماه است که فراگیری پیانو و موسیقی را آغاز نموده است. نوازندگی این هنرجو حاضرین سالن را تحت تاثیر قرار داد و میهمانانی که از کشورهای استرالیا و کانادا در جمع حضور داشتند گفتند امکان ندارد کسی که تنها یک سال و نیم است موسیقی را آغاز کرده ، اینچنین حرفه ای بنوازد و از پیشرفت چنین پر سرعت  این هنرجو حیرت زده بودند.

کامیار رجبعلی فردی هنرجوی استاد آرش رحیم بیکی

در این زمان محمد کشاورز که او نیز از هنرجویان استاد رحیم بیکی است، قطعه ی بسیار زیبایی را با مهارت و رعایت اصول دینامیکی اجرا کرد.

حضور پر شور خانواده ها

 حسن ختام برنامه اجرای سه قطعه ی زیبا با نام های نامه، حسرت و دروغگو توسط گروه کرشمه به سرپرستی کامبیز کشتمند، متشکل از اساتید و هنرجویان آموزشگاه بود. اعضای گروه: با هنرمندی کامبیز کشتمند(کیبورد)، ارمغان کشاورز (پیانو)، فاطمه کرم (گیتار)، نیما قنبری (گیتار)، روزبه زرعی (تومبا)، حسین باریک آبی (ویولن)، سجاد فرزانه ثانی(کیبورد) و خوانندگان گروه: مهدی مولایی ، محمد غفاری و شیوا جعفری


در پایان با اهدای تقدیرنامه از طرف مدیریت آموزشگاه از اساتید و هنرجویان تقدیر به عمل آمد.


تقدیر از اساتید و هنرجویانتعداد بازدید از این مطالب : 4114